RSS

Aktualności

System SERWIS w MSU Rental

Kolejny rental odzieży roboczej pod kontrolą systemu SERWIS.

więcej

S.I. w Elektromontaż Lublin

Rusza wdrożenie systemu S.I. w Elektromontaż Lublin. Wdrożenie obejmuje wszystkie moduły systemu, których zadaniem będzie wspomaganie firmy w zakresie planowania i rozliczania produkcji (APS, MES), logistyki - w tym zarządzanie łańcuchem dostaw, handlu, rachuby płac oraz księgowości.

więcej

ECLSOFT w rankingu Gepardy Biznesu 2017

Firma ECLSOFT uplasowała się na 708 miejscu w rankingu Gepardy Biznesu 2017 z dynamiką wzrostu wartości rynkowej 90,6 %. Zestawienie ukazało się 9 stycznia 2018 roku. http://europejskafirma.pl/16050,gepardy-biznesu-2017-informatyki/

więcej

S.I. gotowe na JPK

System S.I. otrzymał moduł JPK. JPK to jednolity plik kontrolny, który będzie na żądanie - a w przypadku pliku VAT - co miesięcznie, przesyłany do organów kontroli podatkowej. Duże przedsiębiorstwa mają taki obowiązek od 1 lipca 2016, czyli pierwszy plik VAT do 25 sierpnia 2016. Małe i średnie od 1 stycznia 2017.

więcej

Mobilny magazyn

ECLSOFT poszerza swoją ofertę o mobilny system obsługi magazynu. Korzystając z mobilnego urządzenia możliwe jest zarówno przyjęcie jak i wydanie towaru. System obsługuje kody kreskowe, drukowanie etykiet, potwierdzanie odbioru dokumentu podpisem na ekranie dotykowym.

więcej

Mobilne zamówienia SI-MOR

Mobilny system składania zamówień SI-MOR umożliwia składanie zamówień z wykorzystaniem ekranowego urządzenia mobilnego z systemem Android. System jest przeznaczony dla sklepów wchodzących w skład sieci handlowej firmy, a także dla handlowców pracujących w terenie. System współpracuje z S.I. dzięki czemu zamówienia wprowadzone za jego pomocą są od razu widziane w centrali firmy.

więcej

Fakturowanie+ w wersji 4.0

Fakturowanie+ w wersji 4.0 to kolejna odsłona znanego programu Fakturowanie.

więcej

Serwis odzieży roboczej – nowości w programie

Moduł Serwis, do wspomagania rentalu odzieży roboczej został rozbudowany o nowe funkcjonalności.

więcej

Fakturowanie+ w wersji 3.5

Fakturowanie+ w wersji 3.5 to następca znanego programu Fakturowanie.

więcej

S.I. Hotel i gastronomia pod kontrolą

System S.I. został wyposażony w nowy moduł, wspomagający pracę hoteli i punktów gastronomicznych. Ułatwia organizację pracy recepcji tj. ewidencjonowania rezerwacji, pobytów - książki meldunkowej, fakturowania - w tym faktury zaliczkowe, łączenie rachunków za pobyt i gastronomię itp.

więcej

Gabinet – osobisty pomocnik lekarza

W najbliższych dnia w ofercie naszej firmy znajdzie się pierwsza wersja programu do prowadzenia indywidualnej praktyki lekarskiej oraz przychodni medycznej.

więcej

TradeMan – platforma zakupowa eclsoft

2 listopada 2011 uruchomiliśmy platformę zakupową TradeMan. Zadaniem platformy jest ułatwienie pracy działom zaopatrzenia w firmach. Dzięki naszemu rozwiązaniu można szybko przygotować zapytania ofertowe do kontrahentów.

więcej

Fakturowanie w wersji 3.0

Miło nam poinformować użytkowników obecnej wersji programu Fakturowanie o wydaniu nowej wersji oznaczonej numerem 3.0.

więcej

S.I. na Politechnice Łódzkiej

Katedra Technologii Maszyn Politechniki Łódzkiej zakupiła i wdrożyła edukacyjną wersję systemu S.I. Od września, 2010 roku, system wykorzystywany jest na zajęciach dydaktycznych z zakresu planowania kosztów wytworzenia oraz planowania zdolności produkcyjnych. System został dostosowany do potrzeb edukacyjnych pod okiem wykładowców Katedry Technologii Maszyn Politechniki Łódzkiej.

więcej

S.I. w BEZPOL’u

Początkiem maja ruszyło wdrożenie systemu S.I. w firmie BEZPOL z siedzibą w Myszkowie. Na początek wdrażane są moduły wspomagające gospodarkę magazynową, sprzedaż, zaopatrzenie oraz dział produkcji i technologii.

więcej

Moduł Optymalizacji Rozkroju

Optymalizacja Rozkroju w S.I.? Dlaczego nie. Dzięki nowej funkcjonalności, system pozwala optymalizować rozkrój arkuszy prostokątnych, dobierając optymalne rozmiary arkuszy spośród zdefiniowanych.

więcej

System Obsługi Ekspedycji

System S.I. zyskał dodatkową aplikację z nim współpracującą, jaką jest System Obsługi Ekspedycji.

więcej

System analiz OLAP w S.I.

Od dziś, system S.I. oferuje nową funkcjonalność, którą jest system analiz OLAP. Od teraz nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi analitycznych, żeby przeprowadzić wielowymiarowe analizy danych.

więcej

Programowanie automatów pakujących

S.I. w wersji dla przetwórstwa mięsnego, został rozbudowany o funkcjonalność programowania automatów pakujących.

więcej

Walidacja numerów NIP EU Online

System S.I. został wyposażony w funkcje sprawdzającą numery NIP kontrahentów w bazie Unii Europejskiej.

więcej

Skanowanie dokumentów w S.I.

System S.I. zyskał nową funkcjonalność, którą jest skanowanie i przechowywanie dokumentów w postaci załączników do dowolnych rekordów tabel.

więcej

Nowy moduł S.I. – Serwis odzieży roboczej

Właśnie ukończyliśmy pracę nad nową wersją systemu Serwis. Serwis wspomaga pracą firm zajmujących się serwisowaniem/rentalem odzieży roboczej.

więcej

ECLSOFT w STOLBUD S.A. WŁOSZCZOWA

W dniu 20.12.2006 firma ECLSOFT podpisała kontrakt na sprzedaż i wdrożenie systemu ERP SI w firmie STOLBUD S.A. z siedzibą we Włoszczowie. STOLBUD S.A. jest jednym z największych i najnowocześniejszych producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej w Polsce.

więcej

S.I.

Umów prezentację