RSS

Jak będę dla Ciebie pracował?

S.I. jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Znacznie ułatwia zarządzanie nimi dzięki funkcjom, które spełnia: Jedno oprogramowanie we wszystkich działach w Twojej firmie. Oznacza to, że zarówno w dziale sprzedaży, jak i produkcji, w kadrach będziesz wykorzystywał ten sam system. Jeśli dziś używasz kilku systemów i musisz wymieniać dane między nimi S.I. znacznie ułatwi pracę całej firmy.

S.I. podaje wyniki w czasie rzeczywistym. Większość systemów wymaga wprowadzenia danych w jednym miejscu, aby pojawiły się w innym. Informacja z działu produkcji musi zostać wpisana przez pracownika, aby była widoczna w stanach magazynowych. Poza opóźnieniem, pojawia się też miejsce na tzw. „ludzkie pomyłki”. SI przekazuje dane automatycznie, dzięki czemu informacje, które posiadasz są zawsze w pełni aktualne i dokładne.

S.I. pozwala Ci kontrolować efektywność pracowników. Jak sprawić aby wszyscy pracowali na sukces Twojego przedsiębiorstwa. Przez mierzenia ich czasu pracy, przez mierzenie wydajności każdego stanowiska czy efektywności konkretnego handlowca. S.I. daje ci komplet takich informacji. A jeśli okaże się, że któryś z pracowników nie spełnia założonych dla niego celów, S.I. znajdzie lepszego. System potrafi dopasować kwalifikacje potencjalnych kandydatów do wymagań wakatu w firmie. Jedyne, co musisz zrobić, to podpisać umowę.

S.I. ułatwia podejmowanie decyzji i znacznie skraca ich czas. Podjęcie każdej decyzji w Twojej firmie odbywa się na podstawie dostępnych informacji. Dzięki oprogramowaniu S.I. masz te informacje zawsze pod ręką. Nie potrzebujesz czasu na ich zebranie i przygotowanie. S.I. na bieżąco gromadzi wszystko za Ciebie.