RSS

Jak będą mnie wdrażać

Wdrożenie S.I. oznacza dostosowanie go w taki sposób, aby optymalnie wpisywał się w sposób pracy Twojej firmy. Dzięki temu system działa tak, jak powinien: pomaga Ci w analizowaniu informacji, nie wchodząc Ci w drogę. Typowe wdrożenie składa się z pięciu etapów:

Analiza Twojej firmy
Pod tą nazwą kryją się konsultacje z poszczególnymi przedstawicielami Twojej firmy, pracującymi w różnych działach. W ten sposób poznajemy Twoje przedsiębiorstwo i dopasowujemy system idealnie do jego potrzeb. Dzięki temu S.I. będzie mógł robić dokładnie to samo, co wcześniej robili ludzie – tylko taniej, szybciej i dokładniej. Efektem analizy jest projekt wdrożenia, który stanowi plan dalszych działań związanych z implementacją S.I.

Wdrożenie właściwe
Odbywa się na podstawie projektu wdrożenia. Poza uruchomieniem modułu podstawowego etap ten obejmuje także dobór i modyfikacje modułów w taki sposób, aby idealnie pasowały do Twojej firmy. Jeśli S.I. zastępuje kilka osobnych systemów stosowanych wcześniej, przeniesiemy także Twoje dane z tych systemów, zapewniając Twojej firmie ciągłość działania i dostęp do historycznych materiałów.

Szkolenie użytkowników
Osobne szkolenie bardzo często nie jest w ogóle potrzebne – S.I. ma za zadanie jak najdokładniej wpasować się w istniejące procesy w firmie, a użytkownicy uczą się go bardzo szybko już na etapie wdrożenia. Jeśli jednak potrzebujesz osobnej sesji szkoleniowej, zaplanujemy ją dla Ciebie po wdrożeniu właściwym.

Testy użytkowe
W tej fazie sami użytkownicy używają S.I. do wykonywania swoich codziennych zadań. To bardzo ważny etap, który pozwala nam wyłapać ewentualne niedoskonałości i wprowadzić udoskonalenia, zgodne z życzeniami końcowych użytkowników, czyli pracowników Twojej
firmy i Ciebie.